PREDAJ - 2 izbový byt - Ružinov

Referencia : HBH118
Kategória : Byty
Typ : Predaj
Krajina : Slovenská republika
Mesto : Bratislava
Lokalita : Bratislava II - Ružinov
Izieb : 2
149,000 EUR.
Fotografie
Podrobnosti

Krásny 2 izbový bytík na predaj, v Ružinove, pri Martinskom cintoríne na ulici Sputniková, v okolí je park, veľa zelene, výborná dostupnosť do mesta, električka, autobus, autom.

Vybavenie bytu:

jedná sa o 2 izbový byt, výmera bytu je 54 m2, nachádza sa na druhom poschodí zo šiestich, 2 x loggia z obývačky a aj z kuchyne. Loggia z kuchyne je prerobená a spojená s kuchyňou ako jeden celok, kuchyňa je samostatná. Ďalej veľká priestranná obývačka , východ na loggiu, loggia je presklenená a uzatvorená s takz. francúzskym systémom, dostatočne veľká spálňa s rolldorom, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Pivničná kôpka je na medziposchodí. Byt prešiel  čiastočnou rekonštrukciou, elektrická krb, klimatizácia, rôzne doplnky, plastové okná, novšia kuchynská linka, stierky, stropné a bodové osvetlenie, klimatizácia, rôzne doplnky. Byt je otočený do veľkého parku, plného zelene, ďalej od rušnej cesty, je tam veľký kľud a ticho.

Mesačné náklady na 2 osoby sú: nájomné 150.-€ + ďalšie poplatky, elektrika, optika, poistenie, spolu cca 200.-€/mesiac.

Bytový dom:

Dom prešiel komplet rekonštrukciou, nový výťah, nové akurát dokončené zateplenie domu, nová fasáda na dome, vymenené vchodové dvere, schránky, všetko na čip, pivničná kôpka je na medziposchodí, vchod je čistý a udržiavaný, veľmi príjemný susedia. V okolí je veľa zelene, veľký park, priamo pred oknami, posedenie na lavičkách, avšak dostatočne blízko na električku, autobus, škola, škôlka, obchody, Lidl, veľký obchodný dom Avion, športové využitie, relaxačné využitie, proste ideálne bývanie v krásnej časti Bratislavy.

CENA: 149 000.-€ - dohoda možná

KONTAKT: Hana Habartová, 0903 472 805, Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , www.hbh-reality.sk, Facebook, Messanger, WhatsApp.

V cene je zahrnutý komplet právny servis, vypracovanie zmlúv, pomoc pri vybavovaní hypotéky našim maklérom, pomoc pri vybavovaní znaleckého posudku, kataster, odovzdávanie bytu, právna pomoc.  


Vybavenie
Výborná poloha Osobné vlastníctvo Klimatizácia
Plastové okná Po rekonštrukcií Les v blízkosti
Park v blízkosti Balkón Internet
Krb
Extra
Návrat

Kontakt:

  • H.B.H. Reality
  • Bratislavská 11
  • 900 46 Most pri Bratislave
  • Mobil: 0903 472 805
  • info@hbh-reality.sk

Najnovšie:

PREDAJ - 4 izbového RD v Moste pri BA -NOVOSTAVBA
PREDAJ - 4 izbového RD v Moste pri BA -NOVOSTAVBA
Predaj Rodinné domy Most pri Bratislave, Most pri Bratislave 237,000 EUR
Podrobnosti
PREDAJ - 2 izbový byt - Ružinov
PREDAJ - 2 izbový byt - Ružinov
Predaj Byty Bratislava II - Ružinov, Bratislava 149,000 EUR
Podrobnosti
PREDAJ - 1 izbový byt - Čiližská - Novostavba
PREDAJ - 1 izbový byt - Čiližská - Novostavba
Predaj Byty Bratislava II - Vrakuňa, Bratislava 93,000 EUR
Podrobnosti